همین الان ایران مسافران ایستگاه اخبار اجتماعی

همین الان: ایران مسافران ایستگاه اخبار اجتماعی

سرمربی ناتینگهام فارست با وجود اینکه از بازیکنان جدیدش سخن گفت ولی هیچ اشاره ای به مصدومیت دژاگه نکرد حتی این سرمربی بیان کرد که آنهایی که اخیرا با تیم بازی نکر

دژاگه مصدوم نشده است؟!

دژاگه مصدوم نشده است؟!

عبارات مهم : مسابقه

سرمربی ناتینگهام فارست با وجود اینکه از بازیکنان جدیدش سخن گفت ولی هیچ اشاره ای به مصدومیت دژاگه نکرد حتی این سرمربی بیان کرد که آنهایی که اخیرا با تیم بازی نکردند که اشکان دژاگه یکی از آنهاست، بزودی جهت مسابقه های پیش رو آماده خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی، درحالیکه روز گذشته اخباری مبنی بر مصدومیت شدید اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش کشورمان در تمرینات ناتینگهام فارست منتشر شد و تمام ملی پوشان در صفحات شخصی جهت ستاره ایرانی آرزوی بهبودی کردند ولی آیتور کارانکا،سرمربی اسپانیایی ناتینگهام فارست هیچ اشاره ای به مصدومیت هافبک ایرانی خود در مصاحبه امروزش با سایت ناتنگهام پست نکرده است حتی بیان کرد که بازیکنان جدیدی که اخیرا با تیم بازی نکردند در مسابقه های پیش رو آماده بازی هستند!

دژاگه مصدوم نشده است؟!

سایت ناتنیگهام پست نوشت: با وجود اینکه کلوب ناتینگهام فارست ۱۰ بازیکن تازه به خدمت گرفته است ولی هیچ تفاوتی در روند نتیجه گرفتن این تیم ایجاد نشده است و شکست تلخ آنها برابر هال سیتی در هفته اخیر بیان کننده این واقعیت هست. ولی کارنکا اعتقاد است که حضور بازیکنان مثل بن واتسون در پست هافبک، خوان فونتس در پست دفاع راست، توبیاس فیگوریدو در خط دفاع، استفانوس کابینوس در پست دروازه بان، اشکان دژاگه و جو لولی در خط حمله در صورت تطبیق خودشان با تیم می توانند در مسابقه های آینده کمک کنند.

کارانکا راجع به بازیکنان تازه این طور گفت: همه می دانند که بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفتیم هنوز تمام آنها جهت تیم بازی نکردند. ولی اکنون آنها بعد از ۲ و ۳ هفته تمرین با ما در شرایط خوبی به سر می برند. حتی آنهایی که در این چند هفته گذشته در تیم بازی نکردند، بزودی شرایط مناسب جهت بازی را پیدا خواهند کرد.

سرمربی ناتینگهام فارست با وجود اینکه از بازیکنان جدیدش سخن گفت ولی هیچ اشاره ای به مصدومیت دژاگه نکرد حتی این سرمربی بیان کرد که آنهایی که اخیرا با تیم بازی نکر

من به بازیکنان خوبی که در تیم دارم اطمینان کامل دارم. من هر روز با بازیکنان تمرین می کنم و از ۱۰ بازیکن جدیدی که گرفتیم غافل نیستم حتی آنهایی که اخیرا با ما در تیم بازی نکردند. من نمی توانم از تمام ۱۰ بازیکن استفاده کنم حتی آنهایی که هنوز بازی نکردند.

واژه های کلیدی: مسابقه | بازیکنان | ناتینگهام | اشکان دژاگه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs